دکوراسیون داخلی هیراد

بیشتر از بیست سال از شروع فعالیت ما می گذرد و افق های نو همچنان در پیش روی ما خودنمایی می کند.
دکوراسیون داخلی هیراد

درباره هیراد

دکوراسیون داخلی هیراد با بیش از ۲۰ سال فعالیت در زمینه طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون داخلی فعالیت خود را با اهداف بزرگی آغاز نموده است.
نوگرایی در روند تولیدات مجموعه، پذیرش تغییرات برای یافتن راهکارهای بروز، حذف موانع و محدودیت‌هایی که تیم طراحی و اجرا پیش رو داشته است از موفقیت های این مجموعه بوده است تا جایگاه خود را به عنوان پیشتاز در معرفی سبک های خاص و انحصاری در صنعت دکوراسیون داخلی حفظ نماید.
یکی دیگر از دستور کارهای مجموعه دکوراسیون داخلی هیراد پایبندی به تعهدات، گفتار و رفتار صادقانه با مشتریان گرامی است. ما برای دستیابی به این اهداف در تلاش بوده ایم تا محیط کار و زندگی شما مشتریان عزیز را مطابق با روحیات و نیازهای امروز جامعه تعریف، طراحی و تجهیز نماییم.
ما در مجموعه دکوراسیون داخلی هیراد بر این باوریم که محیط کاری و زندگی همواره نقش بسزایی در روحیه بخشی افراد داشته و سبب اعتماد به نفس و انگیزه بالای افرادی خواهد شد که در آن محیط حضور دارند.

مجوزها و نشان ها

logo-samandehi
گواهی SSL

ما ایده شما را به واقعیت تبدیل می کنیم

محصولات ارائه شده در دکوراسیون داخلی هیراد جهت محیط سازی انواع مختلف فضاها اعم از اداری، مسکونی، ویلا، باغ و… مناسب می باشد و شما به راحتی میتوانید با استفاده از المانهای مختلف، چیدمان فضای خود را در انواع سبک های مدرن، کلاسیک و… انجام دهید.

با این حال در صورتی که نیاز به محصولاتی داشتید که در دکوراسیون داخلی هیراد موجود نبود، میتوانید با کارشناسان بخش فروش ارتباط برقرار کرده و محصول مورد نیاز خود را سفارش دهید.

۲۸۸۰ تنوع محصولات
۱۸۰ تعداد محصولات
۱۵ اعضای تیم
۴ دفتر های کاری ما
۲۵۵ کاربران سایت ما
۲,۰۰۰,۰۰۰ میانگین مبلغ هر سفارش

ما خلاق ترین هستیم

ruler-transparent

۳) تولید محصول

توسط نیروهای مجرب دپارتمان تولید

pen-transparent-70x70

۴) عکاسی محصول

توسط دپارتمان مدیا در آتلیه اختصاصی

paint-palette-transparent-70x70

۱) اتود زدن محصول

توسط طراحان مجرب دپارتمان ایده یابی

ruler-2-transparent-70x70

۲) طراحی محصول

توسط مهندسین دکوراسیون داخلی در دپارتمان طراحی

در این بیشتر از ۲۰ سال فعالیت مفتخریم امکان ارائه خدمت به صدها سازمان، ارگان، نهاد، شرکت دولتی و خصوصی را داشته ایم.

مشتریان ما